SP1 Aktualności SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW: XXIII Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę" i XLIV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024258

-------------------------------------

 BHP


SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW: XXIII Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę" i XLIV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy

   13 maja 2016 roku w Urzędzie Miasta w Żarach ogłoszono wyniki XLIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego - eliminacje wojewódzkie.
   Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny: „Dzikie węże” i „MKS Maciejów” . Drużyna „MKS Maciejów” w składzie - Aleksandra Urban, Jan Czahajda, Maciej Onuchowski wykazała się szeroką wiedzą w zakresie krajoznawstwa, turystyki, samarytanki, przepisów drogowych i sprawnością fizyczną,
 
zajmując III miejsce na szczeblu wojewódzkim.


fot. Bożena Masłowska

   Jednocześnie w Ratuszu odbyło się podsumowanie XXIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę" – eliminacje powiatowe.
   Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania Ziemi Ojczystej, promowanie Małych Ojczyzn, dziedzictwa narodowego oraz osiągnięć czasów współczesnych, jak również kontynuowanie i upowszechnianie krajoznawczych tradycji rodzinnych, środowiskowych, szkolnych oraz regionalnych.
   Na poziomie szkół podstawowych w kategorii prac multimedialnych
 
I miejsce zajęła praca Julii Niedzielan „Klub jeździecki – Kapriola”.

   Praca ta wzięła udział w ELIMINACJACH WOJEWÓDZKICH i otrzymała
 
tytuł FINALISTY.

   Uroczyste podsumowanie eliminacji wojewódzkich XXIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę" odbyło się 11 maja 2016 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze.

   Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!
 
Bożena Masłowska
 
fot. Z. Góra
 
STOPKA