SP1 Aktualności LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z MISS BRENDĄ Z KENII niedziela, 16 czerwca 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8191134
LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z MISS BRENDĄ Z KENII PDF Drukuj Email

   13 kwietnia uczniowie klasy 4b uczestniczyli w niezwykłej lekcji języka angielskiego. Na specjalne zaproszenie pani Iriny gościli nauczycielkę języka angielskiego z Kenii imieniem Brenda. Dzieci dowiedziały się o wielu ciekawostkach na temat kraju, z którego pochodzi.

Podopieczni bardzo chętnie zadawali pytania po angielsku Brendzie, a także odpowiadali na jej pytania. Lekcję wypełniły spontaniczne rozmowy po angielsku z dużą dawką pozytywnych emocji i uśmiechów wśród dzieci.

Na zakończenie lekcji dziewczynki namalowały na tablicy graffiti podsumowujące lekcję. Uczniowie zgodnie przyznali, że to było wspaniałe spotkanie, osobowość Brendy zrobiła na nich wielkie wrażenie. W przyszłości chcieliby zaprosić ją jeszcze raz na lekcję języka angielskiego.
Iryna Wojtiuk


fot. Iryna Wojtiuk