SP1 Aktualności LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z MISS BRENDĄ Z KENII piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995761

-------------------------------------

 BHP
LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z MISS BRENDĄ Z KENII

   13 kwietnia uczniowie klasy 4b uczestniczyli w niezwykłej lekcji języka angielskiego. Na specjalne zaproszenie pani Iriny gościli nauczycielkę języka angielskiego z Kenii imieniem Brenda. Dzieci dowiedziały się o wielu ciekawostkach na temat kraju, z którego pochodzi.

Podopieczni bardzo chętnie zadawali pytania po angielsku Brendzie, a także odpowiadali na jej pytania. Lekcję wypełniły spontaniczne rozmowy po angielsku z dużą dawką pozytywnych emocji i uśmiechów wśród dzieci.

Na zakończenie lekcji dziewczynki namalowały na tablicy graffiti podsumowujące lekcję. Uczniowie zgodnie przyznali, że to było wspaniałe spotkanie, osobowość Brendy zrobiła na nich wielkie wrażenie. W przyszłości chcieliby zaprosić ją jeszcze raz na lekcję języka angielskiego.
Iryna Wojtiuk


fot. Iryna Wojtiuk
 
STOPKA