SP1 Aktualności Wymiana ekologicznych kartek ze szkołami z zagranicy niedziela, 16 czerwca 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8191156
Wymiana ekologicznych kartek ze szkołami z zagranicy PDF Drukuj Email

   Wysyłanie kartek na święta jest piękną tradycją, którą warto praktykować. Dzieci z naszej szkoły miały okazję wymienić się ekologicznymi kartkami z uczniami z innych europejskich krajów. Dzieci wykonały swoje kartki z papieru makulaturowego, wycinków gazet, kawałków sznurka, plastiku i innych materiałów. Kreatywność naszych uczniów mile mnie zaskoczyła. Powstały przepiękne kartki, które dzieci wypełniły życzeniami świątecznymi w języku angielskim. W tym roku wymieniamy się kartkami ze szkołami z Czech i Słowenii, z którymi współpracujemy międzynarodowo. Kartki można było obejrzeć na wystawie w holu szkoły. Otrzymaliśmy także podziękowania za kartki od naszych szkół partnerskich.
Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego


Nasze kartki wysłane za granicę:


on piZap.com

Film jak zrobić kartkę świąteczną przesłany od uczniów ze Słowenii:
Fotorelacja

 fot. Izabela Mielniczek