SP1 Aktualności Wymiana ekologicznych kartek ze szkołami z zagranicy niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999159

-------------------------------------

 BHP
Wymiana ekologicznych kartek ze szkołami z zagranicy

   Wysyłanie kartek na święta jest piękną tradycją, którą warto praktykować. Dzieci z naszej szkoły miały okazję wymienić się ekologicznymi kartkami z uczniami z innych europejskich krajów. Dzieci wykonały swoje kartki z papieru makulaturowego, wycinków gazet, kawałków sznurka, plastiku i innych materiałów. Kreatywność naszych uczniów mile mnie zaskoczyła. Powstały przepiękne kartki, które dzieci wypełniły życzeniami świątecznymi w języku angielskim. W tym roku wymieniamy się kartkami ze szkołami z Czech i Słowenii, z którymi współpracujemy międzynarodowo. Kartki można było obejrzeć na wystawie w holu szkoły. Otrzymaliśmy także podziękowania za kartki od naszych szkół partnerskich.
Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego


Nasze kartki wysłane za granicę:


on piZap.com

Film jak zrobić kartkę świąteczną przesłany od uczniów ze Słowenii:
Fotorelacja

 fot. Izabela Mielniczek
 
STOPKA