SP1 Aktualności Goście z Indonezji i Etiopii - warsztaty z języka angielskiego sobota, 18 sierpnia 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7452634
Goście z Indonezji i Etiopii - warsztaty z języka angielskiego PDF Drukuj Email

   W poniedziałek gościliśmy w naszej szkole wolontariuszy - Kidist Tsegaw Siged, 26-latkę z Etiopii i Faiza Abi Talha, który ma 21 lat i pochodzi z Indonezji. Prowadzili zajęcia z języka angielskiego. Spotkania były czymś więcej niż tradycyjnymi lekcjami. Uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę, poznać kulturę i obyczaje krajów, z tak odległych zakątków świata jak Indonezja i Etiopia. W ten sposób zachęcamy dzieci do wypowiadania się w języku angielskim, sprawdzenia swoich umiejętności językowych, poznawania innych kultur. Podczas warsztatów nie zabrakło także wielu atrakcji, tj. nauka gry na tradycyjnym indonezyjskim instrumencie "angklung" czy wspólna gra w typową zabawę pochodzącą z Etiopii. Z pewnością było to bardzo ciekawe i niezapomniane przeżycie.

Poniżej możecie zapoznać się ze zdjęciami z warsztatów.
Izabela Mielniczek


fot. Izabela Mielniczek