SP1 Aktualności Goście z Indonezji i Etiopii - warsztaty z języka angielskiego poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025078

-------------------------------------

 BHP


Goście z Indonezji i Etiopii - warsztaty z języka angielskiego

   W poniedziałek gościliśmy w naszej szkole wolontariuszy - Kidist Tsegaw Siged, 26-latkę z Etiopii i Faiza Abi Talha, który ma 21 lat i pochodzi z Indonezji. Prowadzili zajęcia z języka angielskiego. Spotkania były czymś więcej niż tradycyjnymi lekcjami. Uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę, poznać kulturę i obyczaje krajów, z tak odległych zakątków świata jak Indonezja i Etiopia. W ten sposób zachęcamy dzieci do wypowiadania się w języku angielskim, sprawdzenia swoich umiejętności językowych, poznawania innych kultur. Podczas warsztatów nie zabrakło także wielu atrakcji, tj. nauka gry na tradycyjnym indonezyjskim instrumencie "angklung" czy wspólna gra w typową zabawę pochodzącą z Etiopii. Z pewnością było to bardzo ciekawe i niezapomniane przeżycie.

Poniżej możecie zapoznać się ze zdjęciami z warsztatów.
Izabela Mielniczek


fot. Izabela Mielniczek
 
STOPKA