SP1 Aktualności Wizyta przedszkolaków niedziela, 16 czerwca 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8191179
Wizyta przedszkolaków PDF Drukuj Email

   Dnia 23 marca gościliśmy dzieci z Przedszkola nr 7 w Żarach, które uczestniczyły w zajęciach lekcyjnych. Każde z nich miało możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie liczenia, rozpoznawania liter, malowania, wycinania, w grach i zabawach sportowych. Przedszkolaki zwiedziły naszą szkołę, poznały nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz społeczność uczniowską klas 1-3. Wszyscy doskonale bawili się, były wspólne zdjęcia i wykonane prace.
   Dziękuję nauczycielom za ciekawie przygotowane lekcje!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska


fot. Honorata Kryszewska