SP1 Aktualności Spotkanie z uczniami z Grecji kolejna wideokonferencja po angielsku piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014633

-------------------------------------

 BHP


Spotkanie z uczniami z Grecji kolejna wideokonferencja po angielsku

   Jak wprowadzić naturalną komunikację w języku obcym na lekcjach? Świetnym rozwiązaniem są spotkania na żywo z uczniami z innych krajów. W tym roku szkolnym dzieci z naszej szkoły brały już udział w wideospotkaniach z uczniami z Francji, Hiszpanii i Grecji. Wszystkie okazały się sukcesem, a zaangażowanie dzieci było inspirujące. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów, udało się zorganizować kolejne spotkanie z Grecją. Uczniowie klas piątych mogli porozmawiać w języku angielskim, dobrani w pary z Grekami zadawali i odpowiadali na pytania na wybrane wcześniej tematy. Wspólnie też graliśmy w gry utrwalające słownictwo i śpiewaliśmy piosenki po angielsku. Było to niezapomniane przeżycie. Dzięki takim doświadczeniom uczniowie widzą sens nauki języka angielskiego, która nie jest już abstrakcją, a przygotowaniem na spotkanie z rzeczywistością.
Izabela Mielniczek


 
STOPKA