SP1 Aktualności Rajd Palmowy w SP 1 w Żarach piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10993595

-------------------------------------

 BHP
Rajd Palmowy w SP 1 w Żarach

   Parafia Św. Józefa Oblubieńca oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach zorganizowały wspólnie XVIII Międzyszkolny Konkurs Palmowy, wszystko w ramach Rajdu Palmowego, któy miał miejsce w niedizele, 20 marca 2016 r.
   Mimo deszczowej aury w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach było tego dnia bardzo wesoło. Uczestników konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną zgłosiło się naprawdę wielu, a same palmy prezentowały się wspaniale i kolorowo. Były one różnych rozmiarów, a największe miały kilka metrów. Turniej uświetniły występy uczniów z różnych szkół. Rodzice naszych dzieci upiekli przepyszne ciasta, natomiast piekarnia państwa Ślawskich z Lipinek Łużyckich ufundowała pączki. Firmy MAGOREX i APEX zasponsorowały nagrody. Każdy uczestnik, który przyniósł swoją palmę, otrzymał chociaż symboliczny upominek Emotikon smile Dziękujemy rodzicom, dzieciom, nauczycielkom, paniom: Marzenie, Oli, Izie i Małgosi oraz księdzu Andrzejowi i księdzu Adrianowi, a także uczniom, którzy obsługiwali sprzęt nagłaśniający i fotograficzny.
   Oto wyniki konkursu:

GRUPY
I miejsce - klasy 1e i 1f z SP 1 w Żarach,
II mijesce - TDP Żary (palma na motywach kurpiowkich),
III miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny i Parafia Św. Antoniego w Lipinkach Łużyckich.

Wyróżnienia specjalne: Zespół Szkół Specjalnych w Żarach, DPS Miłowice, klasa 1b z SP 1 w Żarach.

INDYWIDUALNE
I mijesce - Dawid i Mateusz Szczygieł oraz Ewelina i Agnieszka Waśko,
II miejsce - Ewelina i Paweł Hirsch oraz Joanna Karolewicz,
III miejsce - Milena i Marlena Wójtowicz, Milena Kostecka oraz Gabrysia Wołoszyn.
   
   Gratulujemy!
Agnieszka Ropska, Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


fot. Wiktoria Czubacka
 
STOPKA