SP1 Aktualności Ekologiczni projektanci z klasy 2a czwartek, 13 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7670040
Ekologiczni projektanci z klasy 2a PDF Drukuj Email

   Pod koniec lutego dzieci z 2a zamieniły się w projektantów, krawców i modeli. Ich zadaniem było zaprojektowanie, stworzenie i zaprezentowanie ekologicznego stroju. Jedni projektanci podeszli do zagadnienia spokojnie - obmyślili plan, uzgodnili projekt i przeszli do tworzenia. Inni bardzo żywiołowo przeszli do projektu i tworzenia na samym modelu. Na koniec każdy model w towarzystwie projektantów zaprezentował swój strój.
   Gwar, radość tworzenia i świetne pomysły zostały uwiecznione na zdjęciach.
Pozdrawiam
Patrycja Dudkiewicz


fot. Patrycja Dudkiewicz