SP1 Aktualności Zima w obiektywie niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020202

-------------------------------------

 BHP


Zima w obiektywie

    Czy zima musi oznaczać kres długich spacerów z aparatem fotograficznych w ręku? Ależ skąd! Zima inspiruje! Wirujące za oknem płatki śniegu zachęcają do wyjścia z ciepłego domu – na mróz. To, co możemy tam zobaczyć, niejednokrotnie zaskakuje. Zima nie oznacza śmierci, pustki, nudy, świata widzianego tylko i wyłącznie w dwóch kolorach: czarnym i białym. Przyroda żyje, tworzy wspaniałe obrazy: skutą lodem rzekę, kryształki lodu na roślinach, śnieg, przez który prześwitują promyki słońca. Zresztą, skoro już mowa o śniegu… Każdej jesieni, gdy już opadną wszystkie liście z drzew, zasmucony Pan Bóg patrzy na Ziemię – taką ponurą i szarą. Daje wtedy rozkaz aniołom, ażeby ją upiększyły. Rwą więc pióra ze swoich skrzydeł posłuszne duchy i sypią białym puchem z nieba.
    Mam nadzieję, iż zdjęcia, które obejrzycie, rozbudzą w Was pasję fotografowania. Wszak świat jest piękny!
Piotr Pałac

  (kliknij zdjęcie)
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA