SP1 Aktualności „Bezpieczne Żary – Bezpieczne Dziecko” poniedziałek, 10 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7661784
„Bezpieczne Żary – Bezpieczne Dziecko” PDF Drukuj Email

   Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w konkursie plastycznym pod patronatem Burmistrza Miasta Żary. Zwycięzcy konkursu odebrali nagrody z rąk Pani Burmistrz. Cała uroczystość miała miejsce w Urzędzie Miasta. Program artystyczny i występy uczniów przygotowały panie Ewa Witkowska i Grażyna Ćwikła, klasy 1a i 1c. Wszystkim gratuluję! Dziękuję nauczycielom klas I za zaangażowanie w konkursie.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska


fot. Honorata Kryszewska