SP1 Aktualności Saint Valentine’s Day niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410169
Saint Valentine’s Day PDF Drukuj Email

   15 lutego obchodziliśmy w Jedynce Dzień Świętego Walentego, patrona zakochanych. Czy rzeczywiście zwyczaj obdarowywania ukochanej osoby wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych? Kiedy to święto się zrodziło? Na te i inne pytania związane z walentynkami szóstoklasiści znaleźli odpowiedzi podczas specjalnej lekcji języka angielskiego. Zapraszam do obejrzenia relacji i prezentacji:

 Karolina Wojtiuk


fot. Karolina Wojtiuk