SP1 Aktualności Saint Valentine’s Day niedziela, 21 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7557212
Saint Valentine’s Day PDF Drukuj Email

   15 lutego obchodziliśmy w Jedynce Dzień Świętego Walentego, patrona zakochanych. Czy rzeczywiście zwyczaj obdarowywania ukochanej osoby wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych? Kiedy to święto się zrodziło? Na te i inne pytania związane z walentynkami szóstoklasiści znaleźli odpowiedzi podczas specjalnej lekcji języka angielskiego. Zapraszam do obejrzenia relacji i prezentacji:

 Karolina Wojtiuk


fot. Karolina Wojtiuk