SP1 Aktualności II POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK niedziela, 16 czerwca 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8191047
II POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK PDF Drukuj Email

   14 stycznia 2016 r. s sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I-go stopnia w Żarach odbył się II Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek. Jego organizatorami było Starostwo Powiatowe w Żarach i Łużyckie Stowarzyszenie Artystyczno – Kulturalne ,,Żaranin''. Do zmagań wokalnych przystąpiło 56 solistów w pięciu kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowały: Marlena Wójtowicz, która w kategorii klas I-III otrzymała tytuł laureata i nagrodę oraz Milena Wójtowicz - wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.
   Jury podkreśliło wysoki poziom prezentacji uczestników kategorii klas I-III i IV-VI, o czym z radością informują:
Izabela Kudokas-Drąg i Marzena Bałdyga