SP1 Aktualności II POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK sobota, 21 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7409593
II POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK PDF Drukuj Email

   14 stycznia 2016 r. s sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I-go stopnia w Żarach odbył się II Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek. Jego organizatorami było Starostwo Powiatowe w Żarach i Łużyckie Stowarzyszenie Artystyczno – Kulturalne ,,Żaranin''. Do zmagań wokalnych przystąpiło 56 solistów w pięciu kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowały: Marlena Wójtowicz, która w kategorii klas I-III otrzymała tytuł laureata i nagrodę oraz Milena Wójtowicz - wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.
   Jury podkreśliło wysoki poziom prezentacji uczestników kategorii klas I-III i IV-VI, o czym z radością informują:
Izabela Kudokas-Drąg i Marzena Bałdyga