SP1 Aktualności Podsumowanie nauki pływania kl. 2b i 2c wtorek, 16 lipca 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8270562
Podsumowanie nauki pływania kl. 2b i 2c PDF Drukuj Email

   Dnia 7.01.2016 r. odbyło się w naszej szkole podsumowanie nauki pływania kl. 2b i 2c. Zaprosiliśmy na spotkanie przedstawicieli WOPR-u w Żarach z p. Zbigniewem Zdzitowieckim. Pani wicedyrektor Honorata Kryszewska przywitała zaproszonych gości i podziękowała instruktorom pływania za efektywną pracę z dziećmi.
   Kurs podstawowej nauki pływania trwał od 5.10 - 14.12.2015 r. Łącznie kurs ukończyło 18 dziewczynek, 14 otrzymało certyfikaty, 4 otrzymało dyplomy, wśród chłopców kurs ukończyło 18, 12 otrzymało certyfikaty, 6 otrzymało dyplomy, 11 chłopców zdało egzamin na kartę pływacką.
   Przedstawiciele WOPR-u w Żarach zapoznali uczniów klas I-III z bezpiecznymi zachowaniami w czasie zimy i zbliżających się ferii.
Instruktorzy pływania:
Barbara Mantyk
Aleksander Stachów