SP1 Aktualności Podsumowanie nauki pływania kl. 2b i 2c niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020267

-------------------------------------

 BHP


Podsumowanie nauki pływania kl. 2b i 2c

   Dnia 7.01.2016 r. odbyło się w naszej szkole podsumowanie nauki pływania kl. 2b i 2c. Zaprosiliśmy na spotkanie przedstawicieli WOPR-u w Żarach z p. Zbigniewem Zdzitowieckim. Pani wicedyrektor Honorata Kryszewska przywitała zaproszonych gości i podziękowała instruktorom pływania za efektywną pracę z dziećmi.
   Kurs podstawowej nauki pływania trwał od 5.10 - 14.12.2015 r. Łącznie kurs ukończyło 18 dziewczynek, 14 otrzymało certyfikaty, 4 otrzymało dyplomy, wśród chłopców kurs ukończyło 18, 12 otrzymało certyfikaty, 6 otrzymało dyplomy, 11 chłopców zdało egzamin na kartę pływacką.
   Przedstawiciele WOPR-u w Żarach zapoznali uczniów klas I-III z bezpiecznymi zachowaniami w czasie zimy i zbliżających się ferii.
Instruktorzy pływania:
Barbara Mantyk
Aleksander Stachów
 
STOPKA