SP1 Aktualności Czas Świąt - nasz Żaruś w Niemczech środa, 22 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11009620

-------------------------------------

 BHP


Czas Świąt - nasz Żaruś w Niemczech

   W ramach międzynarodowego projektu wymieniamy się maskotkami z innymi europejskimi państwami. Dzięki realizacji zadań projektowych uczymy się języka angielskiego i poznajemy dzieci z całej Europy. Nasz Żaruś spędził Święta w Niemczech. Uczniowie z niemieckiej szkoły przygotowali dla nas prezentację w języku angielskim o tradycjach bożonarodzeniowych w ich kraju. W jej przygotowaniu aktywnie uczestniczył Żaruś. Zachęcam do obejrzenia, nauki angielskiego oraz obyczajów świątecznych naszego sąsiada.
Izabela Mielniczek


Film uczniów z Niemiec o tradycjach bożonarodzeniowych:

 
STOPKA