SP1 Aktualności Czas Świąt - nasz Żaruś w Niemczech czwartek, 20 września 2018
 

 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7511085
Czas Świąt - nasz Żaruś w Niemczech PDF Drukuj Email

   W ramach międzynarodowego projektu wymieniamy się maskotkami z innymi europejskimi państwami. Dzięki realizacji zadań projektowych uczymy się języka angielskiego i poznajemy dzieci z całej Europy. Nasz Żaruś spędził Święta w Niemczech. Uczniowie z niemieckiej szkoły przygotowali dla nas prezentację w języku angielskim o tradycjach bożonarodzeniowych w ich kraju. W jej przygotowaniu aktywnie uczestniczył Żaruś. Zachęcam do obejrzenia, nauki angielskiego oraz obyczajów świątecznych naszego sąsiada.
Izabela Mielniczek


Film uczniów z Niemiec o tradycjach bożonarodzeniowych: