SP1 Aktualności KARTKI ŚWIĄTECZNE Z ZAGRANICY DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY czwartek, 13 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7668870
KARTKI ŚWIĄTECZNE Z ZAGRANICY DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY PDF Drukuj Email

   Zbliża się Boże Narodzenie i na lekcjach zapanowała świąteczna atmosfera. Jak co roku uczniowie naszej szkoły przygotowują kartki świąteczne z życzeniami po angielsku i po polsku. Własnoręcznie zrobione kartki wysyłamy do kolegów z zagranicy w ramach projektów współpracy międzynarodowej programu eTwinning. W tym roku wymienimy się kartkami ze szkołami z Grecji, Portugalii, Słowenii i Czech. Otrzymaliśmy już życzenia z tych krajów. Zachęcam do obejrzenia wystawy kartek przysłanych od kolegów z zagranicy w holu szkoły.
   Zapraszam również do obejrzenia zdjęć.
Izabela Mielniczek


Tablica z kartkami z różnych krajów

 


Kartki z zagranicy

 

Żaruś jest obecnie w Niemczech. On również otrzymał życzenia świąteczne od naszych uczniów.

alt