SP1 Aktualności Lekcja nie z tej ziemi - zajęcia języka angielskiego o "Gwiezdnych Wojnach" piątek, 19 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7554845
Lekcja nie z tej ziemi - zajęcia języka angielskiego o "Gwiezdnych Wojnach" PDF Drukuj Email

   W dniu premiery nowej części Star Wars na kółku języka angielskiego mieliśmy gwiezdną lekcję. Zajęcia rozpoczęliśmy od testu wiedzy w języku angielskim o fabule sagi filmowej "Gwiezdne wojny". Dzieci mogły się pochwalić, jak dużo wiedzą o filmie. Następnie, na podstawie tekstu, dzieci uzupełniały drzewo genealogiczne Dartha Vadera. Obejrzeliśmy także anglojęzyczny zwiastun filmowy VII części. Uczniowie poprawiali zdania zgodnie z obejrzanym filmem.

   Dzieci przyniosły zabawki i gadżety związane z "Gwiezdnymi wojnami". Wykorzystaliśmy je do nakręcenia naszego zwiastuna w języku angielskim. Przez całe zajęcia towarzyszyła nam również maskotka z Grecji. Świetnie się bawiliśmy i poznawaliśmy angielski.
Izabela Mielniczek

Nasz zwiastun "Gwiezdnych Wojen":

Fotorelacja
 
fot. Izabela Mielniczek