SP1 Aktualności Finał Szlachetnej Paczki 2015 poniedziałek, 22 stycznia 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7128121
Finał Szlachetnej Paczki 2015 PDF Drukuj Email

   W tym roku po raz siódmy uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy SZLACHETNA PACZKA. Przygotowaliśmy paczkę dla wybranej rodziny. Do zbiórki darów włączyła się cała społeczność szkolna: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły, rodzice oraz uczniowie. Finał akcji miał miejsce 11 grudnia. Udało nam się zebrać prawie wszystkie potrzebne dary, które zapakowaliśmy do 10 kartonów. Dołączyliśmy jeszcze wersalkę i lodówkę, których potrzebowała rodzina. Z relacji wolontariuszki wiemy, że przygotowana przez nas paczka wywołała radość i łzy wzruszenia na twarzach obdarowanej rodziny.
   Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do akcji za okazane serce i zaangażowanie.
Małgorzata Łukowskafot. Małgorzata Łukowska