SP1 Aktualności Finał Szlachetnej Paczki 2015 niedziela, 21 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7558415
Finał Szlachetnej Paczki 2015 PDF Drukuj Email

   W tym roku po raz siódmy uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy SZLACHETNA PACZKA. Przygotowaliśmy paczkę dla wybranej rodziny. Do zbiórki darów włączyła się cała społeczność szkolna: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły, rodzice oraz uczniowie. Finał akcji miał miejsce 11 grudnia. Udało nam się zebrać prawie wszystkie potrzebne dary, które zapakowaliśmy do 10 kartonów. Dołączyliśmy jeszcze wersalkę i lodówkę, których potrzebowała rodzina. Z relacji wolontariuszki wiemy, że przygotowana przez nas paczka wywołała radość i łzy wzruszenia na twarzach obdarowanej rodziny.
   Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do akcji za okazane serce i zaangażowanie.
Małgorzata Łukowskafot. Małgorzata Łukowska