SP1 Aktualności Finał Szlachetnej Paczki 2015 piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10988968

-------------------------------------

 BHP
Finał Szlachetnej Paczki 2015

   W tym roku po raz siódmy uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy SZLACHETNA PACZKA. Przygotowaliśmy paczkę dla wybranej rodziny. Do zbiórki darów włączyła się cała społeczność szkolna: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły, rodzice oraz uczniowie. Finał akcji miał miejsce 11 grudnia. Udało nam się zebrać prawie wszystkie potrzebne dary, które zapakowaliśmy do 10 kartonów. Dołączyliśmy jeszcze wersalkę i lodówkę, których potrzebowała rodzina. Z relacji wolontariuszki wiemy, że przygotowana przez nas paczka wywołała radość i łzy wzruszenia na twarzach obdarowanej rodziny.
   Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do akcji za okazane serce i zaangażowanie.
Małgorzata Łukowskafot. Małgorzata Łukowska


 
STOPKA