SP1 Aktualności Mikołajki w bibliotece wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028475

-------------------------------------

 BHP


Mikołajki w bibliotece

   Dnia 7 grudnia 2015 r. w bibliotece szkolnej odbyły się „Literackie mikołajki” z niespodzianką.
   Dla wszystkich uczniów przygotowano zagadki i pytania związane z biblioteką, książkami i czytelnictwem. Najmłodsze dzieci, jak i starszych uczniów, pytaliśmy o autorów znanych książek, o postacie z bajek i baśni, o bohaterów lektur szkolnych i ich przygody. Były też zagadki dotyczące symboli narodowych i naszego kraju. Na trudne pytania uczniowie samodzielnie szukali odpowiedzi wśród naszego księgozbioru. W loterii uczestniczyło bardzo dużo uczniów, a nagrodą były słodkie niespodzianki i wypożyczona książka z biblioteki. Loteria była świetną okazją do przypomnienia i utrwalenia wiadomości związanych z książkami.

Zapraszamy na kolejne imprezy
organizowane przez bibliotekę szkolną!

Joanna Issel Jolanta Kochfot. Jolanta Koch
 
STOPKA