SP1 Aktualności Mikołajki w bibliotece niedziela, 23 września 2018
 

 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7518512
Mikołajki w bibliotece PDF Drukuj Email

   Dnia 7 grudnia 2015 r. w bibliotece szkolnej odbyły się „Literackie mikołajki” z niespodzianką.
   Dla wszystkich uczniów przygotowano zagadki i pytania związane z biblioteką, książkami i czytelnictwem. Najmłodsze dzieci, jak i starszych uczniów, pytaliśmy o autorów znanych książek, o postacie z bajek i baśni, o bohaterów lektur szkolnych i ich przygody. Były też zagadki dotyczące symboli narodowych i naszego kraju. Na trudne pytania uczniowie samodzielnie szukali odpowiedzi wśród naszego księgozbioru. W loterii uczestniczyło bardzo dużo uczniów, a nagrodą były słodkie niespodzianki i wypożyczona książka z biblioteki. Loteria była świetną okazją do przypomnienia i utrwalenia wiadomości związanych z książkami.

Zapraszamy na kolejne imprezy
organizowane przez bibliotekę szkolną!

Joanna Issel Jolanta Kochfot. Jolanta Koch