SP1 Aktualności Andrzejki w klasie 1f sobota, 21 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7409605
Andrzejki w klasie 1f PDF Drukuj Email

   W piątek, 28 listopada 2015 r., klasa 1f uczestniczyła w Andrzejkowym Turnieju Wiedzy zorganizowanym przez wychowawcę, wróżkę Annę.
   W tym czasie uczniowie – czarodzieje i wróżki – zmagali się z zadaniami z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Nie zabrakło również zajęć plastycznych i muzycznych. Rolą wspomagających czarodziejów – mam – była pomoc w odczytaniu zadań ukrytych w magicznych kopertach. Ciężka praca czarodziejów została nagrodzona. Magowie otrzymali dyplomy i nagrody, nie zabrakło również poczęstunku i zabawy. Wspomagający czarodzieje przeprowadzili tajemnicze wróżby, w których można było poznać przyszłość i co najważniejsze - imię przyszłego małżonka.
Anna Andrukiewicz


fot. Wiktoria Czubacka