SP1 Aktualności Andrzejki w klasie 1f piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013985

-------------------------------------

 BHP


Andrzejki w klasie 1f

   W piątek, 28 listopada 2015 r., klasa 1f uczestniczyła w Andrzejkowym Turnieju Wiedzy zorganizowanym przez wychowawcę, wróżkę Annę.
   W tym czasie uczniowie – czarodzieje i wróżki – zmagali się z zadaniami z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Nie zabrakło również zajęć plastycznych i muzycznych. Rolą wspomagających czarodziejów – mam – była pomoc w odczytaniu zadań ukrytych w magicznych kopertach. Ciężka praca czarodziejów została nagrodzona. Magowie otrzymali dyplomy i nagrody, nie zabrakło również poczęstunku i zabawy. Wspomagający czarodzieje przeprowadzili tajemnicze wróżby, w których można było poznać przyszłość i co najważniejsze - imię przyszłego małżonka.
Anna Andrukiewicz


fot. Wiktoria Czubacka
 
STOPKA