SP1 Aktualności Wycieczka do KRONOPOLU niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999289

-------------------------------------

 BHP
Wycieczka do KRONOPOLU

   Uczniowie z klasy 2b i 2c w piątek, 27 listopada, wybrali się na wycieczkę do największego zakładu pracy w Żarach, aby poznać go ,,od środka’’. Zostali powitani bardzo miło i profesjonalnie zapoznani z zakładem pracy. Dowiedzieli się, jakie drewno wykorzystuje się do produkcji i jak przetwarza się go na podłogi oraz jak powstają materiały do budownictwa i meblarstwa. Poznali najnowsze technologie produkcyjne oraz działania na rzecz ochrony środowiska. Zwiedzili zakład oraz mogli z bliska zobaczyć pracujących ludzi i różne maszyny. Na koniec był poczęstunek i upominki. Dziękujemy Kronopolowi za współpracę – uczniowie, opiekunowie (K. Ardelli, M. Rupala) oraz rodzice.
Kazimiera Ardelli

   W piątek z całą klasą pojechaliśmy do Kronopolu. Zakład ten produkuje płyty wiórowe. Podobało mi się to miejsce, firma ta posiada bardzo rozwiniętą technologię. Potem chodziliśmy i zwiedzaliśmy magazyny. Na koniec pracownicy poczęstowali nas cukierkami i wręczyli nam prezenty.
Dawid Makohonik, 2b


fot. Kazimiera Ardelli
 
STOPKA