SP1 Aktualności Książki naszych marzeń niedziela, 21 stycznia 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7127618
Książki naszych marzeń PDF Drukuj Email


 
   Nasza szkoła bierze udział w programie "Książki naszych marzeń". Projekt ten ma na celu rozwijanie zainteresowań i rozbudzanie wśród uczniów zamiłowania do czytelnictwa. W ramach tego programu szkoła otrzymała dodatkowe środki na zakup książek do biblioteki. O ich wyborze decydują uczniowie.
   W tym celu biblioteka przeprowadziła plebiscyt pod hasłem „Książki naszych marzeń". Każdy uczeń mógł zagłosować na swoją ulubioną książkę, którą chciałby mieć w bibliotece, by móc ją wypożyczyć. Uczniowie oddali 218 głosów. Po wnikliwej analizie wszystkich głosów sporządzono listę książek, które zakupimy, by spełnić życzenia uczniów. Mamy nadzieję, że będą one chętnie czytane. Do zobaczenia w bibliotece!
Jolanta Koch