SP1 Aktualności Książki naszych marzeń wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004160

-------------------------------------

 BHP
Książki naszych marzeń


 
   Nasza szkoła bierze udział w programie "Książki naszych marzeń". Projekt ten ma na celu rozwijanie zainteresowań i rozbudzanie wśród uczniów zamiłowania do czytelnictwa. W ramach tego programu szkoła otrzymała dodatkowe środki na zakup książek do biblioteki. O ich wyborze decydują uczniowie.
   W tym celu biblioteka przeprowadziła plebiscyt pod hasłem „Książki naszych marzeń". Każdy uczeń mógł zagłosować na swoją ulubioną książkę, którą chciałby mieć w bibliotece, by móc ją wypożyczyć. Uczniowie oddali 218 głosów. Po wnikliwej analizie wszystkich głosów sporządzono listę książek, które zakupimy, by spełnić życzenia uczniów. Mamy nadzieję, że będą one chętnie czytane. Do zobaczenia w bibliotece!
Jolanta Koch
 
STOPKA