SP1 Aktualności „Jesienne inspiracje-dyniowy zawrót głowy” niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998976

-------------------------------------

 BHP
„Jesienne inspiracje-dyniowy zawrót głowy”

   To kolejna, coroczna twórczość jesienna za nami, jaka odbyła się w naszej szkole. W tym roku popisały się klasy pierwsze. Uczniowie brali udział w pracy twórczej - projektowaniu i wykonywaniu różnych postaci z dyni, kapusty, kabaczków i innych warzyw. Wykonywali ozdoby z przeróżnych koralików i zawieszek, tworzyli prace plastyczno-techniczne z różnych materiałów, np. jesiennych zbiorów nazbieranych w parku, szarego i kolorowego papieru, bibuły, koralików, kolorowego brystolu. Wszystkie prace mogliśmy podziwiać na jesiennej wystawie w holu szkoły. Podsumowaniem jesiennego konkursu był apel zorganizowany z tej okazji. Uczniowie mieli okazję odegrać artystyczną rolę w przebraniu warzyw i owoców. Były wiersze, zagadki, przedstawienia teatralne, piosenki i zabawy ruchowe. Wszystkie dzieci na zajęciach, wspólnie, przygotowały sałatki owocowe i warzywne, koreczki owocowe, kolorowe kanapki. Uczniowie zadbali o pomysł, higienę posiłku i jego estetykę. Poprzez twórcze działania, swobodę, duże zainteresowanie i wyobraznię dzieci, poprzez ruch i zabawę, wspólnie budowaliśmy definicję zdrowego stylu życia.
 Irena Wiącek


fot. Irena Wiącek i Honorata Kryszewska
 
STOPKA