SP1 Aktualności Maskotka z Portugalii w naszej szkole czwartek, 13 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7668896
Maskotka z Portugalii w naszej szkole PDF Drukuj Email

   Przez ostatni miesiąc gościliśmy w naszej szkole białego niedźwiadka - maskotkę z Portugalii. Uczniowie od razu pokochali pluszaka, który towarzyszył im na lekcjach języka angielskiego. Niedźwiadek uczył dzieci nie tylko angielskiego, ale także podawał informacje o swoim kraju. W klasach trzecich niedźwiadek uczył zdrowego stylu życia, a klasach drugich pomieszczeń po angielsku. Jednym z zadań projektowych było poznanie Halloween, święta krajów anglojęzycznych. W ramach projektu nagraliśmy piosenkę, napisaliśmy książeczkę o przygodach misia i stworzyliśmy prezentacje, relacjonujące wizytę maskotki w Polsce. Zapraszam do zapoznania się z materiałami.
Izabela Mielniczek


Prezentacje z wizyty maskotki: Embed in Blog - collage


Fotorelacja


fot. Izabela Mielniczek