SP1 Aktualności Maskotka z Portugalii w naszej szkole piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10989392

-------------------------------------

 BHP
Maskotka z Portugalii w naszej szkole

   Przez ostatni miesiąc gościliśmy w naszej szkole białego niedźwiadka - maskotkę z Portugalii. Uczniowie od razu pokochali pluszaka, który towarzyszył im na lekcjach języka angielskiego. Niedźwiadek uczył dzieci nie tylko angielskiego, ale także podawał informacje o swoim kraju. W klasach trzecich niedźwiadek uczył zdrowego stylu życia, a klasach drugich pomieszczeń po angielsku. Jednym z zadań projektowych było poznanie Halloween, święta krajów anglojęzycznych. W ramach projektu nagraliśmy piosenkę, napisaliśmy książeczkę o przygodach misia i stworzyliśmy prezentacje, relacjonujące wizytę maskotki w Polsce. Zapraszam do zapoznania się z materiałami.
Izabela Mielniczek


Prezentacje z wizyty maskotki: Embed in Blog - collage


Fotorelacja


fot. Izabela Mielniczek
 
STOPKA