SP1 Aktualności Zanurzyć się w jesieni… sobota, 18 sierpnia 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7452606
Zanurzyć się w jesieni… PDF Drukuj Email

   Jesień to pora roku skłaniająca do refleksji, bo liście spadają z drzew, bo dni są coraz krótsze, bo… . Ale jesień może także przysporzyć wiele powodów do radości: przecież taka feeria barw dookoła, opadłe liście szeleszczą pod nogami, a promyki słońca jeszcze całkiem przyjemnie ogrzewają. Dzieci ze świetlicy wybrały to drugie oblicze jesieni. Trzeciego listopada postanowiły „zanurzyć” się w jesieni. Wraz z opiekunami wybrały się do parku, by wielokrotnie przebiec parkowe przestrzenie, powietrze wypełnić wesołym gwarem, stoczyć bój na liście. Aż żal było po godzinie z powrotem wracać do szkoły…
Andrzej Woźniak

fot. Patrycja Dudkiewicz i Andrzej Woźniak