SP1 Aktualności Zanurzyć się w jesieni… piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014283

-------------------------------------

 BHP


Zanurzyć się w jesieni…

   Jesień to pora roku skłaniająca do refleksji, bo liście spadają z drzew, bo dni są coraz krótsze, bo… . Ale jesień może także przysporzyć wiele powodów do radości: przecież taka feeria barw dookoła, opadłe liście szeleszczą pod nogami, a promyki słońca jeszcze całkiem przyjemnie ogrzewają. Dzieci ze świetlicy wybrały to drugie oblicze jesieni. Trzeciego listopada postanowiły „zanurzyć” się w jesieni. Wraz z opiekunami wybrały się do parku, by wielokrotnie przebiec parkowe przestrzenie, powietrze wypełnić wesołym gwarem, stoczyć bój na liście. Aż żal było po godzinie z powrotem wracać do szkoły…
Andrzej Woźniak

fot. Patrycja Dudkiewicz i Andrzej Woźniak
 
STOPKA