SP1 Aktualności Nasza maskotka wyruszyła za granicę niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999306

-------------------------------------

 BHP
Nasza maskotka wyruszyła za granicę

   Już trzeci rok szkolny wymieniamy się maskotkami z innymi europejskimi krajami. Naszą szkołę odwiedziły maskotki z Grecji, Norwegii, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Czech, Francji, Chorwacji i Węgier. Wizyty stały się inspiracją dla wielu działań na lekcjach języka angielskiego. Jest to świetna okazja, aby uczyć się angielskiego i poznawać inne państwa w ciekawy sposób.

  W tym roku szkolnym za granicę wysłaliśmy Żarusia, maskotkę znaną wszystkim mieszkańcom naszego miasta. Przygotowaliśmy paszport i dziennik podróży, w którym opisaliśmy nas, naszą szkołę, miasto i państwo. Dzieci z klas młodszych przygotowały prace plastyczne, a klasy piąte wypracowania w języku angielskim. Klasa 5B nakręciła także pożegnalny film wideo, a 5C przeprowadziła wywiad z Żarusiem. Zapraszam do zapoznania się z pracami dzieci.
Izabela Mielniczek

Film klasy 5B - Pożegnanie Żarusia:

 


Wywiad z Żarusiem - klasa 5C:
 


Maskotki, które odwiedzą naszą szkołę:Fotorelacja


fot. Izabela Mielniczek
 
STOPKA