SP1 Aktualności Uwaga konkurs! wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028209

-------------------------------------

 BHP


Uwaga konkurs!

 

   Nasza szkoła przystąpiła do programu „Wzorowa łazienka” będącego konkursem promocyjnym marki „Domestos” . Konkurs jest skierowany do szkół podstawowych, a jego organizatorem jest LEVEL sp. z o.o. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.wzorowalazienka.pl w zakładce „O programie”. Celem programu jest promocja edukacji w zakresie higieny oraz promocja estetyzacji szkolnych łazienek.

   Naszym zadaniem jest stworzenie galerii szkoły, w której zaprezentujemy własną wizję „Wzorowej łazienki”. Zachęcamy Was do tworzenia prac plastycznych – plakatów fotografii, projektów przestrzennych oraz prac literackich, które będą interpretacją hasła konkursowego: „Wzorowa łazienka”.

   Następnie pozostanie nam już tylko głosować na naszą szkołę.

Nagrodą główną jest remont jednej łazienki w naszej szkole i upiększenie pozostałych. Do wygrania 30 tysięcy na ten cel.

Do dzieła!

 
STOPKA