SP1 Aktualności Uwaga konkurs! niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410346
Uwaga konkurs! PDF Drukuj Email

 

   Nasza szkoła przystąpiła do programu „Wzorowa łazienka” będącego konkursem promocyjnym marki „Domestos” . Konkurs jest skierowany do szkół podstawowych, a jego organizatorem jest LEVEL sp. z o.o. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.wzorowalazienka.pl w zakładce „O programie”. Celem programu jest promocja edukacji w zakresie higieny oraz promocja estetyzacji szkolnych łazienek.

   Naszym zadaniem jest stworzenie galerii szkoły, w której zaprezentujemy własną wizję „Wzorowej łazienki”. Zachęcamy Was do tworzenia prac plastycznych – plakatów fotografii, projektów przestrzennych oraz prac literackich, które będą interpretacją hasła konkursowego: „Wzorowa łazienka”.

   Następnie pozostanie nam już tylko głosować na naszą szkołę.

Nagrodą główną jest remont jednej łazienki w naszej szkole i upiększenie pozostałych. Do wygrania 30 tysięcy na ten cel.

Do dzieła!