SP1 Aktualności Gala z okazji XXX-lecia SP 1 w Żarach wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004158

-------------------------------------

 BHP
Gala z okazji XXX-lecia SP 1 w Żarach

   W czwartek, 1 października, o godz. 17.00 rozpoczęła się w sali ŻDK "Luna" uroczysta gala z okazji XXX-lecia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach.
   Ten niezwykły koncert był podziękowaniem, hołdem złożonym byłym pracownikom szkoły, uczniom, rodzicom oraz przyjaciołom JEDYNKI, którzy na przestrzeni wielu, wielu lat wspierali ją w różnorodny sposób.
   Spotkanie poprowadzili p. Iwona Szczuka oraz p. Olek Stachów, nauczyciele od lat związani z SP 1.
   Na scenie pojawili się obecni uczniowie oraz absolwenci - by oddać hołd swojej szkole, która, jak to zazwyczaj bywa, jest doceniania dopiero po jej opuszczeniu. Wystąpili: Julia Kapka (gra na gitarze), Emilia Rutkowska (gra na skrzypcach), Klaudia Strochalska i Michał Biazik (pokaz tańca towarzyskiego), Kinga Półtorak i Paulina Korzeniowska (duet gitarowy), przedszkolaki z Przedszkola CHATKA PUCHATKA, zespół teatralny p. Małgorzaty Łukowskiej ŚWIETLIKI, nauczyciele i uczniowie w piosence TRZYDZIEŚCI LAT MINĘŁO, Milena i Marlena Wójtowicz w piosence DO PRZODU ŻYJ; Magdalena i Łukasz Kurdzielowie (altówka i gitara - utwór WARIATKA TAŃCZY oraz piosenka NIRVANY), p. Konrad Drohomirecki z piosenką ŻYCZENIE (tekst piosenki - p. Katarzyna Zychla, mama naszej uczennicy), pp. Magdalena Łazar Massier i Mariusz Massier (wykonanie utworów MIASTO JABŁONKOWE oraz BERMS); Ola Urban z kl. 6a (recytacja wiersza MIASTECZKO PANA ANDERSENA Wojciecha Młynarskiego).
   Na koniec wręczono statuetki Przyjaciołom JEDYNKI, czyli osobom, które od lat współpracują ze Szkołą Podstawową nr 1 im. F. Chopina w Zarach.
   Po gali wszyscy zebrani spotkali się w holu przed salą, gdzie mogli skosztować wypieków rodziców naszych uczniów i powspominać minione lata.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski
 
STOPKA