SP1 Aktualności Dyskoteka integracyjna w klasie 4c niedziela, 20 stycznia 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7750525
Dyskoteka integracyjna w klasie 4c PDF Drukuj Email

   W czwartek, 24 września 2015 r., w gab. 304b SP 1 w Żarach odbyła się dyskoteka integracyjna uczniów klasy 4c z nowym wychowawcą, p. Piotrem Pałacem.
   Dzieci przyszły odpowiednio wcześnie, by przygotować gabinet. O godzinie 16.30 rozpoczęła się zabawa. Wychowawca zaproponował zabawę w szczelne owijanie ochotników papierem toaletowym. Konkurencja wzbudziła sporo emocji. Rywalizowały ze sobą cztery drużyny. Zwyciężyła ekipa Emilii D. i Igora R., dalsze miejsca zajęły zespoły Nikoli P. i Kacpra P. Nagrodą była… możliwość rzucania się strzępkami papieru. Klasa szalała, w pewnym momencie wpadła na pomysł, by ze wszystkimi strzępkami papieru ruszyć na wychowawcę :-)
   Uczniowie tańczyli i… niecierpliwie czekali na pizzę. W końcu przyjechała. I od razu zniknęła. Kto by pomyślał, że najmniejsi potrafią zjeść najwięcej? :-)
   Spotkanie przybliżyło uczniów do siebie , pozwoliło na bliższe zapoznanie z p. Piotrem (który zapomniał zabrać z domu swój magiczny aparat – dlatego też jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia).
Piotr Pałac


fot. Piotr Pałac