SP1 Aktualności Uroczysta msza święta z okazji TRZYDZIESTOLECIA SP 1 poniedziałek, 22 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7558532
Uroczysta msza święta z okazji TRZYDZIESTOLECIA SP 1 PDF Drukuj Email

   W środę, 2 września 2015 r., o godzinie 10.00 społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. F. Chopina w Żarach zebrała się w kościele pw. Św. Józefa, by wziąć udział w uroczystej mszy świętej, której przewodniczył ksiądz dziekan Stanisław Pojnar. W czasie mszy modlono się za byłych i obecnych pracowników oraz uczniów JEDYNKI, pamiętano także o zmarłych.
   Pani dyrektor Agnieszka Ropska podziękowała zebranym za wspólną modlitwę, podziękowała także Księdzu Proboszczowi za uśmiech, życzliwość oraz pomoc - szkoła i kościół znajdują się w bliskim sąsiedztwie, nie raz w ciągu roku szkolnego łączą się ze sobą w harmonijnej współpracy.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


fot. Piotr Pałac
Witaj Szkoło!