SP1 Aktualności Uroczysta msza święta z okazji TRZYDZIESTOLECIA SP 1 wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028444

-------------------------------------

 BHP


Uroczysta msza święta z okazji TRZYDZIESTOLECIA SP 1

   W środę, 2 września 2015 r., o godzinie 10.00 społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. F. Chopina w Żarach zebrała się w kościele pw. Św. Józefa, by wziąć udział w uroczystej mszy świętej, której przewodniczył ksiądz dziekan Stanisław Pojnar. W czasie mszy modlono się za byłych i obecnych pracowników oraz uczniów JEDYNKI, pamiętano także o zmarłych.
   Pani dyrektor Agnieszka Ropska podziękowała zebranym za wspólną modlitwę, podziękowała także Księdzu Proboszczowi za uśmiech, życzliwość oraz pomoc - szkoła i kościół znajdują się w bliskim sąsiedztwie, nie raz w ciągu roku szkolnego łączą się ze sobą w harmonijnej współpracy.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


fot. Piotr Pałac
Witaj Szkoło! 

 
STOPKA