SP1 Aktualności Trzydzieści lat minęło... niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020097

-------------------------------------

 BHP


Trzydzieści lat minęło...

   1 września 2015 r. o godz. 9.00 na placu apelowym przed Szkołą Podstawową nr 1 im. F. Chopina w Żarach zebrali się szacowni goście - p. Danuta Madej, burmistrz miasta Żary, p. Olaf Napiórkowski, wiceburmistrz, p. Małgorzata Issel, wicestarosta żarski, ksiądz dziekan Stanisław Pojnar, dyrektorzy szkół, p. Beata Kulasza, przedstawicielka Kuratorium Oświaty, kombatanci oraz byli dyrektorzy i pracownicy SP 1 – nauczyciele, pracownicy obsługi oraz uczniowie i ich rodzice, by rozpocząć rok szkolny 2015/2016 oraz zainaugurować obchody TRZYDZIESTOLECIA JEDYNKI.
   Apel rozpoczął się od uczczenia pamięci poległych w czasie II wojny światowej. W programie znalazły się piosenki i układy taneczne, podziękowania i gratulacje dla byłych dyrektorów i pracowników naszej szkoły oraz wspomnienia. Pani Burmistrz oraz jej Zastępca pasowali dzieci z klas pierwszych na uczniów JEDYNKI.
   Po rozejściu się naszych podopiecznych do klas wręczono akty nadania stopnia awansu zawodowego świeżo upieczonym nauczycielom mianowanym i dyplomowanym, byli dyrektorzy szkoły – p. Mirosław Zengiel, p. Helena Mużyłowska, p. Ewa Krauze-Michalska oraz obecna p. dyrektor Agnieszka Ropska – zasadzili drzewko, które będzie widzialnym znakiem historii SP 1. Następnie zebrani udali się do szkoły, by zapoznać się z przygotowanymi wystawami i prezentacjami multimedialnymi.
   Serdeczne rozmowy, uśmiechy na twarzy, wspomnienia i prawdziwe więzy przyjaźni – to łączy wszystkich sympatyków Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach.
   Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski


fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski


oprac. Cezary Sułkowski
 
STOPKA