SP1 Aktualności Przygotowania do uroczystych obchodów TRZYDZIESTOLECIA SP 1 w Żarach wtorek, 16 lipca 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8270498
Przygotowania do uroczystych obchodów TRZYDZIESTOLECIA SP 1 w Żarach PDF Drukuj Email

   W poniedziałek, 31 sierpnia 2015 r., wszyscy pracownicy szkoły, pedagogiczni i niepedagogiczni, już od samego rana pracowali nad rozpoczętymi jeszcze w zeszłym tygodniu przygotowaniami do uroczystych obchodów TRZYDZIESTOLECIA JEDYNKI. Poczty sztandarowy i flagowy trenowały krok przed jutrzejszym apelem, zespół wokalny doskonalił śpiew, pozostali dopracowywali stanowiska z kronikami, zdjęciami, wspomnieniami i innymi atrakcyjnymi ciekawostkami z życia naszej szkoły.
   Zapraszamy wszystkich do szkoły, aby zapoznać się z przygotowanymi wystawami oraz do obejrzenia zdjęć.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


fot. Piotr Pałac