SP1 Aktualności Bal szóstoklasistów 2014/2015 wtorek, 16 lipca 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8270561
Bal szóstoklasistów 2014/2015 PDF Drukuj Email

   W piątek, 19 czerwca 2015 r., odbył się w JEDYNCE bal uczniów klas szóstych. To szczególny dzień w życiu każdej szkoły, żegnamy się bowiem z uczniami, którzy przez sześć lat do niej uczęszczali, którzy przez sześć lat zdobywali wiedzę, którzy w niej napisali swój pierwszy ważny egzamin - sprawdzian szóstoklasisty.
   Spotkanie rozpoczęło się od poloneza. Następnie zaprezentowano piękny program artystyczny. Dzieci pokazały w nim swoje różnorodne talenty. Nie obyło się bez słów podziękowania Pani Dyrektor dla uczniów i rodziców oraz nauczycieli i pracowników niepedagogicznych oraz podzięki przedstawicieli rodziców złożonej Gronu Pedagogicznemu i pozostałym pracownikom szkoły.
   Po części oficjalnej we władanie uczniów wszedł zaprzyjaźniony ze szkołą DJ. Zadbał on o to, by ten pierwszy w życiu świeżo upieczonych absolwentów JEDYNKI bal pozostał na baaardzo długo w ich pamięci.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz poloneza.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski