SP1 Aktualności Bal szóstoklasistów 2014/2015 czwartek, 22 lutego 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7165010
Bal szóstoklasistów 2014/2015 PDF Drukuj Email

   W piątek, 19 czerwca 2015 r., odbył się w JEDYNCE bal uczniów klas szóstych. To szczególny dzień w życiu każdej szkoły, żegnamy się bowiem z uczniami, którzy przez sześć lat do niej uczęszczali, którzy przez sześć lat zdobywali wiedzę, którzy w niej napisali swój pierwszy ważny egzamin - sprawdzian szóstoklasisty.
   Spotkanie rozpoczęło się od poloneza. Następnie zaprezentowano piękny program artystyczny. Dzieci pokazały w nim swoje różnorodne talenty. Nie obyło się bez słów podziękowania Pani Dyrektor dla uczniów i rodziców oraz nauczycieli i pracowników niepedagogicznych oraz podzięki przedstawicieli rodziców złożonej Gronu Pedagogicznemu i pozostałym pracownikom szkoły.
   Po części oficjalnej we władanie uczniów wszedł zaprzyjaźniony ze szkołą DJ. Zadbał on o to, by ten pierwszy w życiu świeżo upieczonych absolwentów JEDYNKI bal pozostał na baaardzo długo w ich pamięci.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz poloneza.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski