SP1 Aktualności Bal szóstoklasistów 2014/2015 niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998516

-------------------------------------

 BHP
Bal szóstoklasistów 2014/2015

   W piątek, 19 czerwca 2015 r., odbył się w JEDYNCE bal uczniów klas szóstych. To szczególny dzień w życiu każdej szkoły, żegnamy się bowiem z uczniami, którzy przez sześć lat do niej uczęszczali, którzy przez sześć lat zdobywali wiedzę, którzy w niej napisali swój pierwszy ważny egzamin - sprawdzian szóstoklasisty.
   Spotkanie rozpoczęło się od poloneza. Następnie zaprezentowano piękny program artystyczny. Dzieci pokazały w nim swoje różnorodne talenty. Nie obyło się bez słów podziękowania Pani Dyrektor dla uczniów i rodziców oraz nauczycieli i pracowników niepedagogicznych oraz podzięki przedstawicieli rodziców złożonej Gronu Pedagogicznemu i pozostałym pracownikom szkoły.
   Po części oficjalnej we władanie uczniów wszedł zaprzyjaźniony ze szkołą DJ. Zadbał on o to, by ten pierwszy w życiu świeżo upieczonych absolwentów JEDYNKI bal pozostał na baaardzo długo w ich pamięci.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz poloneza.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski
 
STOPKA