SP1 Aktualności II Festyn Rodzinny w SP 1 w Żarach wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004082

-------------------------------------

 BHP
II Festyn Rodzinny w SP 1 w Żarach

   Dzięki wspólnemu działaniu dyrekcji, nauczycieli, rodziców, dzieci i sympatyków żarskiej JEDYNKI odbył się w sobotę, 13 czerwca 2015 r. na terenie szkoły II Festyn Rodzinny. 
 Uczestników czekało wiele atrakcji. Zabawa trwała nieprzerwanie od godziny 15.00 do 20.00 i nie przerwała jej nawet burza. ZEBRANO PONAD 6 TYSIĘCY ZŁOTYCH!!! Pieniądze te zostaną przeznaczone na wybudowanie siłowni w plenerze dla starszych klas. 
   Na scenie występowały dzieci, które prezentowały swoje talenta: wokalne i taneczne, kilkoro z nich grało na instrumentach. 
   Nasz festyn uświetniły także występy zespołów rockowych RED SUNSET, OGRODOWY KRASNAL i ORANGE ROOM. Dzieci i ich rodzice korzystali również z wielu atrakcji w plenerze: malowanie twarzy, dmuchany zamek, przeciąganie liny, przejażdżka bryczką i quadem, pokaz crossów, pokaz ratownictwa WOPR-u, pokaz psa ratownika, pokaz pojazdów policji i straży miejskiej, pokaz motorów, wykonywanie bransoletek, lepienie w glinie i masie solnej, pokaz fitness, pokaz tańca belgijskiego, kiermasz książek, porady fryzjerskie i kosmetyczne, wykonywanie dekoracji z owoców i warzyw, pomiar ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi, loteria fantowa z niezwykle wartościowymi fantami (m.in. usługi fryzjerskie i kosmetyczne, talony na pizzę do pizzerii TORINO, talony do solarium, lekcja pływania na basenie WODNIK), gry i zabawy językowe czy wykonywanie ozdób techniką decoupage. 
   W plenerze także można było zjeść pyszne ciasta, grochówkę lub kiełbasę z grilla. 
   II Festyn Rodzinny jeszcze bardziej zintegrował środowisko lokalne, ukazał, że współpraca dla dobra dzieci zawsze popłaca :-) 
   Zapraszamy do obejrzenia prawie tysiąca zdjęć w galerii szkoły.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski 


 


FOTORELACJA


fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA