SP1 Aktualności Dzień Mamy w klasie 2a niedziela, 16 czerwca 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8191177
Dzień Mamy w klasie 2a PDF Drukuj Email

   Dnia 29 maja w klasie 2a odbyła się uroczysta lekcja z okazji Dnia Mamy. Uczniowie zaprezentowali się w programie artystycznym „na wesoło” oraz zagrali na fletach piosenkę „Zaproszenie”. Całość uwieńczyła piosenka w wykonaniu całej klasy.
   Mamy zostały obdarowane własnoręcznie wykonanymi prezentami i kwiatkiem. Na koniec uroczystości odbył się konkurs „Czy znam swoją mamę?”. Tu było różnie, ale i tak mamy i dzieci były zadowolone i wzruszone. Myślimy, że taki wyjątkowy dzień powinien zdarzać się nie tylko raz w roku. Oby więcej takich radosnych chwil przeżywały nasze mamy.
Ewa Siatkowska

fot. Wioletta Warguła