SP1 Aktualności Dzień Mamy w klasie 2a wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025309

-------------------------------------

 BHP


Dzień Mamy w klasie 2a

   Dnia 29 maja w klasie 2a odbyła się uroczysta lekcja z okazji Dnia Mamy. Uczniowie zaprezentowali się w programie artystycznym „na wesoło” oraz zagrali na fletach piosenkę „Zaproszenie”. Całość uwieńczyła piosenka w wykonaniu całej klasy.
   Mamy zostały obdarowane własnoręcznie wykonanymi prezentami i kwiatkiem. Na koniec uroczystości odbył się konkurs „Czy znam swoją mamę?”. Tu było różnie, ale i tak mamy i dzieci były zadowolone i wzruszone. Myślimy, że taki wyjątkowy dzień powinien zdarzać się nie tylko raz w roku. Oby więcej takich radosnych chwil przeżywały nasze mamy.
Ewa Siatkowska

fot. Wioletta Warguła
 
STOPKA