SP1 Aktualności Wycieczka klasy 2a i 2d do Kleinwelka piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014669

-------------------------------------

 BHP


Wycieczka klasy 2a i 2d do Kleinwelka

   W dniu 8 czerwca klasy 2a i 2d udały się na wycieczkę do Kleinwelka. Największą frajdą i zarazem wyzwaniem stały się na początku labirynty żywopłotów, z których wyjście nie było wcale łatwą sprawą. Następnie czekały na dzieci kolejne zadania - musiały się popisać swoją wiedzą ze znajomości postaci z bajek. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie parku dinozaurów. Dziesiątki figur dinozaurów poustawiane w lesie robiły ogromne wrażenie. Było słychać nawet ich groźne wycie i pomruki. Jednak największą frajdą dla dzieci był tzw. „małpi gaj”, którego przejście stanowiło niemałą trudność. Place zabaw, ślizgawki, wodny park i park człowieka pierwotnego to kolejne atrakcje wycieczki. Było też „wykopywanie” szczątek dinozaurów, no i oczywiście na koniec kupowanie pamiątek. Dzieci wracały do domów zmęczone i pełne wrażeń.
Ewa Siatkowska


fot. Wioletta Warguła
 
STOPKA