SP1 Aktualności Wycieczka klasy 2a i 2d do Kleinwelka poniedziałek, 10 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7662129
Wycieczka klasy 2a i 2d do Kleinwelka PDF Drukuj Email

   W dniu 8 czerwca klasy 2a i 2d udały się na wycieczkę do Kleinwelka. Największą frajdą i zarazem wyzwaniem stały się na początku labirynty żywopłotów, z których wyjście nie było wcale łatwą sprawą. Następnie czekały na dzieci kolejne zadania - musiały się popisać swoją wiedzą ze znajomości postaci z bajek. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie parku dinozaurów. Dziesiątki figur dinozaurów poustawiane w lesie robiły ogromne wrażenie. Było słychać nawet ich groźne wycie i pomruki. Jednak największą frajdą dla dzieci był tzw. „małpi gaj”, którego przejście stanowiło niemałą trudność. Place zabaw, ślizgawki, wodny park i park człowieka pierwotnego to kolejne atrakcje wycieczki. Było też „wykopywanie” szczątek dinozaurów, no i oczywiście na koniec kupowanie pamiątek. Dzieci wracały do domów zmęczone i pełne wrażeń.
Ewa Siatkowska


fot. Wioletta Warguła