SP1 Aktualności Zielona szkoła w Lubiatowie piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10990833

-------------------------------------

 BHP
Zielona szkoła w Lubiatowie

   W pierwszych dniach czerwca uczniowie z klas 1b i 1c wraz z opiekunami przebywali 3 dni na Zielonej Szkole w Lubiatowie. Dzieci miały możliwość nauki w bezpośrednim obcowaniu z przyrodą. Poznawały tajniki pięknego Jeziora Sławskiego. Podczas spotkania z leśnikiem zgłębiały wiedzę na temat zwierząt i roślin znajdujących się w lesie. Wspólne zabawy i nauka na łonie przyrody sprzyjały integracji grupy. Dla wielu dzieci był to pierwszy wyjazd bez rodziców, wielka próba samodzielności, którą wszyscy zaliczyli wspaniale. Wiele przeżyć dostarczył uczniom również pobyt w Parku Krasnala w Nowej Soli. Wszyscy uczestnicy z niecierpliwością oczekują wyjazdu na następna Zieloną Szkołę, już …za rok.
Organizatorzy
H. Kryszewska
K. Ardelli
H. Kulbida-Pietrzak

fot. Halina Kulbida-Pietrzak i Honorata Kryszewska
 
STOPKA