SP1 Aktualności Zielona szkoła w Lubiatowie sobota, 19 stycznia 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7747681
Zielona szkoła w Lubiatowie PDF Drukuj Email

   W pierwszych dniach czerwca uczniowie z klas 1b i 1c wraz z opiekunami przebywali 3 dni na Zielonej Szkole w Lubiatowie. Dzieci miały możliwość nauki w bezpośrednim obcowaniu z przyrodą. Poznawały tajniki pięknego Jeziora Sławskiego. Podczas spotkania z leśnikiem zgłębiały wiedzę na temat zwierząt i roślin znajdujących się w lesie. Wspólne zabawy i nauka na łonie przyrody sprzyjały integracji grupy. Dla wielu dzieci był to pierwszy wyjazd bez rodziców, wielka próba samodzielności, którą wszyscy zaliczyli wspaniale. Wiele przeżyć dostarczył uczniom również pobyt w Parku Krasnala w Nowej Soli. Wszyscy uczestnicy z niecierpliwością oczekują wyjazdu na następna Zieloną Szkołę, już …za rok.
Organizatorzy
H. Kryszewska
K. Ardelli
H. Kulbida-Pietrzak

fot. Halina Kulbida-Pietrzak i Honorata Kryszewska